Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Kontakt

Götene Vatten & Värme AB
Besöksadress:
Järnvägsgatan 29
533 80 GÖTENE

Tfn: 0511-38 64 80
Fax. 0511-38 64 81
Mail: kundservice@gotenevatten.se

Skicka ett meddelande till Götene Vatten & Värme AB:

Meddelandet gäller:



(* = obligatoriska uppgifter)

Namn: *

Gatuadress: *

Postadress: *

Telefon: *

E-post:

Meddelande:

Karta


Visa Götene Vatten & Värme AB på en större karta

Personal

Vd
Stina Bergenheim
Tfn: 0511-38 64 82
stina.bergenheim@gotenevatten.se

Ekonom
Leif Andersson
Tfn: 0511-38 64 84
leif.andersson@gotenevatten.se

Renhållningschef
Stina Bergenheim
Tfn: 0511-38 64 82
stina.bergenheim@gotenevatten.se

VA-chef
Daniella Danielson
Tfn: 0511-38 64 88
daniella.danielson@gotenevatten.se

VA-ingenjör
Eini Lindström
Tfn: 0511-38 64 90
Eini.Lindstrom@gotenevatten.se

VA-projektingenjör
Tony Lundgren
Tfn: 0511-38 64 89
tony.lundgren@gotenevatten.se

Värmechef
Stina Bergenheim
Tfn: 0511-38 64 82
stina.bergenheim@gotenevatten.se

Kundservice
Anna Främst
Tfn: 0511-38 64 86
anna.framst@gotenevatten.se

Erika Svensson
Tfn: 0511-38 64 87
erika.svensson@gotenevatten.se